شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری در سال 2019

مقررات مربوط به اعمال قانون شهروندی ترکیه اخیراً اصلاح شده است. مطابق با مقررات جدید، خارجی هایی که حداقل یکی از گزینه های سرمایه گذاری ذکر شده در زیر را برآورده کنند، می توانند در سال 2019 شهروندی ترکیه (TC) را برای خود و خانواده خود دریافت کنند:

این بدان معناست که با انجام یکی از گزینه های سرمایه گذاری فوق الذکر بنا به انتخاب خود، امکان اخذ TC برای خود و همچنین اعضای خانواده تان: همسر و فرزندان زیر 18 سال (شامل 18 سال) وجود دارد. شرایط لازم به درستی رعایت شده است.

دریافت شهروندی ترکیه (TC) برای همه اعضای خانواده چقدر طول می کشد؟

معمولاً حدود 3 تا 6 ماه طول می کشد تا تابعیت ترکیه و پاسپورت ترکیه برای متقاضی اصلی (سرمایه گذار) و سایر اعضای خانواده دریافت شود، مشروط بر اینکه تمام مدارک آماده و به درستی جمع آوری شده باشد و کارهای قبل و بعد از سرمایه گذاری به درستی انجام شود. مجدانه پیگیری شود با تسهیلات اضافی اخیر در قانون، کل دوره دریافت شهروندی کامل ترکیه برای همه اعضای خانواده تنها در سال 2019 به 60 روز کاهش یافته است.

مزایای برنامه دوم شهروندی ترکیه و amp; پاسپورت ترکیه در یک نگاه:

چرا ترکیه؟

اخبار مرتبط:

بر اساس مقررات جدیدی که در روزنامه رسمی این کشور منتشر شده است، اکنون ترکیه محدودیت های لازم برای دریافت شهروندی ترکیه را برای تشویق سرمایه گذاری برای خارجی ها کاهش داده است.

حد پایین سرمایه گذاری های ثابت برای اخذ تابعیت ترکیه برای خارجی ها از 2 میلیون دلار به 500000 دلار کاهش می یابد.

خارجیانی که به جای یک میلیون دلار، حداقل 250000 دلار در ترکیه املاک و مستغلات دارند، می توانند از تابعیت ترکیه استفاده کنند.

شرط سپرده حداقل 3 میلیون دلاری در بانک های ترکیه نیز به 500000 دلار کاهش یافته است. این مقررات همچنین شامل خارجی هایی می شود که حداقل 3 میلیون دلار در بانک های ترکیه سپرده گذاری می کنند. مقررات مشابهی در مورد آن دسته از سرمایه گذاران خارجی اعمال می شود که اوراق قرضه دولتی به ارزش حداقل 500 میلیون دلار دارند که به مدت سه سال متنوع نیستند.

به گفته روزنامه، اتباع خارجی که برای حداقل 50 نفر شغل ایجاد می کنند – شرط قبلی 100 نفر بود – همچنین می توانند تابعیت ترکیه را دریافت کنند. روزنامه رسمی ترکیه، 19 سپتامبر 2018.

برای اطلاعات بیشتر و جزئیات لطفا فرم سمت راست صفحه را پر کنید یا به لینک زیر ایمیل بزنید

info@karmaturkey.com

ما بسته به انتخاب گزینه سرمایه گذاری شما برای اخذ شهروندی ترکیه، تمام مراحل لازم را با جدیت برای همه مشتریان خود انجام و پیگیری می کنیم. ما به مشتریان خود در سراسر جهان از پاکستان، عربستان سعودی، قطر، عراق، ایران و همچنین از چین، ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه و سایر نقاط جهان مشاوره و نمایندگی کرده ایم تا با سرمایه گذاری تابعیت ترکیه را دریافت کنند.

گروه karma_Turkey