9 جاذبه برتر گردشگری استانبول:

استانبول جاذبه های بی نظیر زیادی دارد، اما بدون دیدن برترین مکان های توریستی شهر را ترک نکنید. آنها به دلیلی محبوب هستند. بیشتر این مناطق بخشی از “مناطق تاریخی استانبول” هستند که در سال 1985 در فهرست میراث جهانی ثبت شده است.

استانبول به عنوان شهری پر جنب و جوش شناخته می شود که برای مدت طولانی جذابیت عرفانی خود را در سراسر جهان گسترش داده است. ترکیبی التقاطی از سنت های قدیمی با پیچیدگی و سبک خاص اروپا را می توان در محبوب ترین مکان های دیدنی استانبول مشاهده کرد.

این شهر به خاطر جاذبه های تاریخی شگفت انگیزش که گردشگران از سراسر جهان را به خود جذب کرده است، شناخته شده است. علاوه بر این، این شهر به عنوان شهری مدرن با کوکتل‌های شیک و کلوپ‌های شبانه، صحنه‌های هنری و فرهنگی شکوفا و بوتیک‌های طراحان که لباس‌های شیک و شیک می‌فروشند، مورد توجه قرار گرفته است. استانبول همه چیز را برای یک توریست فهیم دارد!

برترین جاذبه های گردشگری استانبول:

 1. بازار بزرگ (Kapali Çarşı)
 2. مسجد کبود (مسجد سلطان احمد)
 3. هپودروم قسطنطنیه (میدان سلطان احمد)
 4. آب انبار باسیلیکا
 5. ایاصوفیه (ایاصوفیا)
 6. کاخ توپکاپی
 7. بازار ادویه (Mısır Çarşısı)
 8. پل گالاتا (Galata Köprüsü)
 9. برج گالاتا (Galata Kulesi)

  درباره استانبول:

استانبول بزرگترین شهر ترکیه و تنها کشور در جهان است که از دو قاره آسیا و اروپا فاصله دارد. شاید این شهر پایتخت ترکیه نباشد، اما بدون شک یک مقصد برتر برای مسافران از سراسر جهان است!

استانبول متاثر از ترکیب منحصر به فرد جذابیت های شهر قدیمی و هیجان شهر جدید، دیدنی نیست. در خیابان شلوغ استقلال قدم بزنید، خود را در بازار بزرگ نمادین گم کنید و نقاط دیدنی زیبای مختلف شهر مانند کاخ توپکاپی، مسجد آبی و غیره را کشف کنید!

در این مرحله ما می توانیم با معرفی بهترین برنامه نویسان تور استانبول به مشتریان خود کمک کنیم و شما را به تورهایی راهنمایی کنیم که بهترین شهرت و میزان رضایت را در استانبول دارند و زمان شما را لذت بخش تر، امن تر و خاطره انگیزتر کنند.

گروه کارما_ترکیه