خدمات حسابداری در ترکیه

طی چندین سال گذشته، ترکیه به یکی از مهم ترین مراکز تجاری در اوراسیا تبدیل شده است. بسیاری از سرمایه گذاران خارجی به لطف بازارهای بزرگی که محصولات این بخش ها به آن صادر می شود، شرکت هایی را در صنایعی مانند خودروسازی، تولید و گردشگری باز می کنند.

ترکیه کشوری است که در آن سرمایه گذاران بسته به بودجه خود می توانند شرکت های کوچک یا بزرگ راه اندازی کنند، به همین دلیل درخواست خدمات حسابداری گزینه خوبی برای کنترل این بودجه است. علاوه بر این، رعایت قوانین مالیاتی محلی مستلزم استخدام یک حسابدار یا یک شرکت حسابداری خارجی در ترکیه است.

نمایندگان تشکیل شرکت ما در ترکیه می توانند برای ثبت کسب و کار در این کشور کمک کنند و تیم حسابداران ما را توصیه کنند.

پرداخت مالیات در ترکیه

سرمایه گذاران خارجی و شهروندانی که به دلایل مختلف به ترکیه نقل مکان می کنند، موظف به پرداخت مالیات خود در اینجا هستند. عمده ترین مالیات های اعمال شده در ترکیه عبارتند از:

–       مالیات بر درآمد شخصی که برای افراد اعمال می شود؛

–       مالیات شرکتی که بر سود یک شرکت اعمال می شود.

–       مالیات بر ارزش افزوده (VAT؛

–       مالیات بر مصرف ویژه؛

–       مالیات بر دارایی.

مالیات‌های دیگری نیز وجود دارد که بسته به فعالیت‌هایی که انجام می‌دهند باید پرداخت شوند، به همین دلیل خدمات حسابداری توصیه می‌شود.

علاوه بر این، شرکت‌ها می‌توانند از راه‌حل‌های به حداقل رساندن مالیات بهره ببرند، زیرا دولت ترکیه مشوق‌ها و کمک‌های مالیاتی مختلفی را برای شرکت‌های خاص فعال کرده است.

مشاوران تشکیل شرکت ترکیه ای ما می توانند مشوق های مالیاتی قابل اجرا در این کشور را توضیح دهند.

خدمات ارائه شده توسط حسابداران ما

حسابدار صورتهای مالی را برای اظهارنامه مالیاتی تهیه می کند، حسابرسی انجام می دهد، مسئولیت حسابداری و برنامه ریزی مالی و سایر خدمات مختلف حسابداری را بر عهده خواهد داشت. او می تواند با خدماتی مانند:

– حقوق و دستمزد

– ثبت مالیات و انطباق

– پر کردن مالیات سالانه

– تحکیم

– بازده مالیاتی

– نظارت بر بدهی و ارزیابی ریسک.

یک حسابدار یا یک تیم حسابدار؟

اگر یک کسب و کار کوچک دارید یا اگر یک شرکت بزرگ دارید، می توانید یک حسابدار استخدام کنید.

تیمی از حسابداران با سوابق مختلف می توانند طیف گسترده ای از خدمات مالی را ارائه دهند و بهترین راه حل ها را برای افزایش سود و کاهش هزینه های شما پیدا کنند.

حسابداران هر زمان که بخواهید درآمد، هزینه ها و مالیات را به شما اطلاع می دهند و در مورد اسناد مالی به شما محرمانه بودن را ارائه می دهند.

یک تیم مجرب از حسابداران می توانند مطالعات و تحلیل هایی را به شما ارائه دهند تا بتوانید بهترین راه ها را برای مدیریت کسب و کار خود انتخاب کنید و بهترین نتایج را به دست آورید. علاوه بر این اطلاعات، تیم به‌روزرسانی‌های منظم مربوط به قوانین و مقررات ترکیه را ارائه می‌کند که می‌تواند سال به سال تغییر کند و تأثیر زیادی بر چشم‌انداز کسب‌وکار شما داشته باشد.

چرا خدمات حسابداری ما را انتخاب کنید؟

ما خدمات حسابداری را با قیمت های رقابتی به بازرگانان خارجی که یک شرکت در ترکیه افتتاح می کنند ارائه می دهیم.

پس از ثبت شرکت جدید در ترکیه، برای مدیریت مسائل مالی و ارائه راه حل هایی برای کاهش هزینه های کسب و کار خود، باید یک حسابدار استخدام کنید.

یک حسابدار خوب به شما کمک می کند در هزینه ها صرفه جویی کنید و شرکت خود را از نظر هزینه کارآمدتر کنید. در مدت زمان کوتاهی، اگر شرکت شما از همه نظر به خوبی مدیریت شود، سود آن افزایش می یابد.

یک حسابدار با تجربه تمام قوانین و مقررات مربوط به فعالیت تجاری شما را می داند و بهترین توصیه ها را برای حفظ پول شما ارائه می دهد.

اگر می خواهید در ترکیه کسب و کار راه اندازی کنید و به خدمات حسابداری نیاز دارید، می توانید با نمایندگان تشکیل شرکت ما تماس بگیرید که می توانند به شما کمک کنند تا بهترین حسابدار را برای کسب و کار خود با هزینه کم استخدام کنید. اگر کسب و کار بزرگی دارید، می توانیم یک شرکت حسابداری یا تیمی از حسابداران را به شما پیشنهاد کنیم.

برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی ما، لطفاً از طریق ایمیل info@karmaturkey.com با ما تماس بگیرید یا فرم سمت راست صفحه را پر کنید، دستیاران مالی ما به محض دریافت درخواست شما با شما تماس خواهند گرفت.

گروه Karma_Turkey