شرکت‌ها در بخش‌های مختلف طبق قوانین و مقررات مربوطه به خدمات حسابرسی و تصدیق خاصی نیاز دارند.

گروه کارما_ترکیه ضمن ارائه خدمات حسابرسی و گواهینامه، الزامی برای رعایت مقررات، با تیم متخصص و مجرب خود، بر آن است تا خدمات ارزش افزوده را نیز به مشتریان ارائه دهد.

راستی آزمایی اطلاعات مالی در صورت های مالی فرآیندی حیاتی در بخش بانکداری همانند سایر صنایع است. ما به همراه متخصصان متخصص در بخش، خدمات حسابرسی مستقلی را برای سیستم‌های اطلاعات بانکی و فرآیندهای بانکی ارائه می‌کنیم.

دانش عمیق و تجربه گسترده ما، ستون فقرات حسابرسی ما را در زمینه فناوری اطلاعات و فرآیندهای بانکی، که قوانین و مقررات آن توسط BRSA تنظیم شده است، فراهم می کند تا سالانه همراه با حسابرسی مالی اجرا شود.

علاوه بر الزامات قانونی، حسابرسی BRSA مزایای زیر را به شما ارائه می دهد:

– عملیات موثر و کارآمد و مدیریت ریسک و پشتیبانی در کنترل داخلی

– ساختار سازگار با مقررات و ریسک پذیر. و

– تصمیمات سرمایه گذاری بر اساس صورت های مالی دقیق.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عملکرد تجاری مبتنی بر عملیات کنترل‌شده فناوری‌های اطلاعاتی است که از رایانه‌های قدیمی و عظیم گذشته به برنامه‌های کاربردی وب متناسب با فناوری‌های پیشرفته ساخته شده است.

شرکت ها اغلب با خطرات فزاینده فناوری اطلاعات (IT) مانند تهدیدات امنیتی، خطرات عدم انطباق با قوانین و مقررات، و خرابی یا قطع شدن سیستم مواجه هستند. مدیریت ها اهمیت طراحی کنترل های مناسب برای مدیریت این خطرات فناوری و تضمین امنیت را با عملکرد موثر این کنترل ها درک می کنند.

عملیات حسابرسی داخلی نباید تنها به فرآیندهای داخلی محدود شود. سیستم‌ها و فرآیندهای فناوری اطلاعات نیز باید بخشی از حسابرسی باشد. شرکت ها مشتاقند بدانند که آیا سیستم های آنها به اندازه کافی قابل اعتماد است تا خدمات ارزش افزوده را به کسب و کار خود بیاورد یا خیر. با این حال، بررسی‌های فناوری اطلاعات به اطلاعات شرکت خاصی نیاز دارد که قبلاً باید در داخل شرکت وجود داشته باشد.

به عنوان یک گروه متخصص Karma_Turkey، ما با ارائه شایستگی های خود در استفاده از تکنیک ها، ابزارها و اطلاعات به روز، از متخصصان حسابرسی داخلی شما در طیف گسترده ای از حوزه های فناوری اطلاعات پشتیبانی می کنیم. متخصصان خبره فناوری اطلاعات ما ممیزی فناوری اطلاعات در امور مالی، مخابرات، رسانه، خدمات عمومی، هوانوردی، حمل و نقل، تدارکات، تولید، فناوری، بهداشت، داروسازی و در بسیاری از بخش‌های دیگر را ارائه می‌کنند و راه‌حل‌های ارزش افزوده را برای مشتریان خود به ارمغان می‌آورند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی ما، لطفاً از طریق ایمیل info@karmaturkey.com با ما تماس بگیرید یا فرم موجود در سمت راست صفحه را پر کنید. دستیاران به محض دریافت درخواست شما با شما تماس خواهند گرفت.

گروه کارما_ترکیه