سرویس ترانسفر فرودگاهی جدید استانبول

آیا به دنبال راه بهتری برای سفر از فرودگاه استانبول هستید؟ اگر از سفرهای طولانی مترو یا اتوبوس از پرواز خود به هتل خود خسته شده اید، به جای درستی آمده اید.

Karma_Turkey اینجاست تا گزینه بهتری برای سفر به شما ارائه دهد که زمان با ارزش شما را در ترکیه کمتر می کند، با شما به سبک سلطان رفتار می کند و نرخ بسیار مناسبی از شما دریافت می کند.

چه در تعطیلات هستید و چه برای کار اینجا هستید، ما اینجا هستیم تا تمام نیازهای ترانسفر فرودگاهی شما در داخل و اطراف استانبول را برطرف کنیم.

همانطور که می دانید استانبول بیش از 15 میلیون نفر دارد، بنابراین می توانید تصور کنید که حمل و نقل در اطراف این شهر شگفت انگیز حداقل می تواند ترسناک باشد. آخرین چیزی که به آن نیاز دارید استرس مضاعف هنگام ورود به فرودگاه بین المللی جدید استانبول است.

شما باید بتوانید استراحت کنید و خود و وسایلتان را به صورت خصوصی به مقصد نهایی خود منتقل کنید.

انتقال استانبول

اگر از طریق یکی از فرودگاه های بین المللی استانبول – فرودگاه جدید یا فرودگاه سابیها گوکچن – به ترکیه می رسید، مطمئناً ترانسفر استانبول شما را با خیال راحت و مطمئن از فرودگاه به مقصد نهایی استانبول می رساند.

ما می توانیم شما را به هتل، خانه دوست، محل ملاقات برای ملاقات کاری شما، یک جاذبه گردشگری و موارد دیگر انتقال دهیم. فقط فرم کوتاه ما را پر کنید و ما مطمئن خواهیم شد که هر یک از اولویت ها مطابقت دارند.

هیجان انگیزتر این است که وقتی ما را برای حمل و نقل خود استخدام می کنید، اصلاً لازم نیست نگران چمدان خود باشید! این یک امتیاز مثبت است، هر طور که به آن نگاه کنید.

پس از سفر با یک پرواز بین المللی، مطمئناً خسته خواهید شد.

به احتمال زیاد می خواهید مستقیماً به محل اقامت خود برده شوید تا بتوانید استراحت مختصری داشته باشید و حمل/کشیدن چمدان های سنگین در چنین زمانی پیک نیک نیست. دستیاران ما در هنگام دریافت چمدان در کنار شما خواهند بود تا بار خود را سبک کنند و شما را تا وسیله نقلیه شخصی خود همراهی کنند.

استقبال کنندگان فرودگاه استانبول ترانسفر اطمینان خواهند داد که می دانید ما آنجا منتظر شما هستیم.

هیچ سردرگمی وجود نخواهد داشت و استقبال کنندگان ما با چمدان هایتان به شما کمک خواهند کرد.

آنها به شما کمک می کنند تمام چمدان های خود را به ماشین شخصی منتظر خود منتقل کنید، جایی که راننده شخصی شما منتظر است. لطفاً توجه داشته باشید که ما از رانندگان انگلیسی زبان استفاده می کنیم، بنابراین اگر می خواهید یکی از آنها را داشته باشید، لطفاً به سادگی آن را در فرم درخواست خود یادداشت کنید.

همه دستیاران ما که در فرودگاه آتاتورک از شما استقبال می‌کنند به زبان انگلیسی مسلط هستند و رانندگان ما می‌دانند که اصول اولیه را با شما در میان بگذارند.

هنگامی که خدمات ما را به صورت آنلاین درخواست می کنید، این امکان را خواهید داشت که یک ماشین اجرایی شخصی، تاکسی یا لیموزین برای انتقال شما از فرودگاه به هتل خود انتخاب کنید. به سبک وارد شوید! اگر این تعطیلات سالانه شماست، قطعاً باید پس از ورود به استانبول، یک سواری لذت بخش و بدون استرس را برای خود فراهم کنید. ما همچنین ترانسفر خصوصی به و از بنادر کروز استانبول، ایستگاه های قطار و ایستگاه های اتوبوس انجام می دهیم.

برای درخواست و رزرو لطفا فرم سمت راست صفحه را پر کنید و اطلاعات کامل و جزئیات درخواست انتقال خود را بنویسید یا یک ایمیل حاوی اطلاعات کامل و amp; درخواست:
info@karmaturkey.com

سرویس ترانسفر فرودگاهی جدید استانبول

گروه karma_Turkey